Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
За бесплатна достава недостасувате
Почетна страница > Cutterlly

Cutterlly - Алатка за сечење метал

Исечете метал како хартија. Практична алатка која ќе ги исече дури и најцврстите материјали со екстремна прецизност.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3180ден
1590ден

🚚 Брза достава

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Прецизно и моќно сече метал

За Cutterlly нема невозможна задача или премногу цврст материјал. Исечете метални површини со најпрактичната алатка за сечење.

Со сигурност ги сече најтешките површини

Покрај цврстиот метал, оваа алатка исто така сече алуминиум, фиберглас, пластика и други цврсти материјали. Неверојатна моќност и Cutterlly моќност на алатката.

Заборавете на плускавци и непријатност на рацете за време на сечењето

Ергономската рачка ќе ви овозможи лесна и удобна употреба, без плускавци и непријатности. Getе добиете точни резултати и нема да се чувствувате како да работите!

Обликувајте лесно и едноставно

Фрлете ги сите напорни алатки со неправилни агли во ѓубре. Едноставно ротирајте го материјалот до саканата форма, и Cutterlly ќе се намали по ваш вкус!

Издржлив и безбеден

Благодарение на издржливиот материјал од кој е направен, оваа неверојатна алатка долго ќе ви биде најдобриот помошник при сечење работни места!

Фотографија на производот во 360 °

Ставете го на која било стандардна вежба

Едноставно прикачете го на која било стандардна вежба и можете да започнете со најпрецизно сечење. Лесно, брзо и безбедно.

Прецизно сечење, без многу напор

Тешка работа повеќе не постои. Сечењето метал и цврсти материјали веќе не е пречка за вас бидејќи сега го правите тоа целосно прецизно и со минимален замор.

Сече без да се деформира материјалот

Алатите за сечење со слаб квалитет генерално го „кинат“ материјалот и не оставаат мазна трага. Сега можете да ги фрлите сите алатки со слаб квалитет и неточно да ги исечете линиите во заборав!

Најпрактична алатка за секој професионалец или аматер

Можеби сте професионалец за сечење или сте целосен лаик на кој му треба алатка за домаќинство, не е важно. Cutterlly ќе биде одлично во ваши раце!

Впечатоци на задоволни клиенти!

Воодушевен сум од квалитетот и прецизноста на оваа алатка. Го препорачувам на секој кој често се занимава со ваков вид на работа!

Петар - Валандово

Досега сменив 2 или 3 алатки за сечење, од кои ниту еден не ми одзеде време, ниту прецизно сечеа. Сега конечно го најдов она што го барав - квалитетна, издржлива, прецизна и удобна алатка.

Александар - Охрид

Со оваа алатка, лесно и едноставно ги исеков сите тврди материјали!

Јован - Кратово

Алат за сечење метал Cutterlly

👷♂ Исечете метал како хартија! Двојната глава со агол од 360 степени на оваа супер практична алатка го пресекува металното изузетно исклучително прецизно

3180ден 1590ден
Износ:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1395ден /пар.

3x  1163.33ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Прецизна алатка за сечење цврсти производи

Материјал:

метал, пластика

Брзина:

1500 - 3000 вртежи во минута

Минимален радиус на сечење:

12 мм

Категории

Нарачка

3180ден 1590ден
Купи