Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
За бесплатна достава недостасувате
Почетна страница > Gentro

Eau de Parfum Gentro

Парфем за мажи кои сакаат да бидат забележани и запаметени! Уживајте во класичните дрвени ноти во комбинација со зачинета арома.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Брза достава

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Опоен и привлечен мирис

Неодолива комбинација на цитрусни и дрвени ноти. Willе уживате во волшебните компоненти кои ќе останат на вашата кожа долго време.

Свежината на цитрус со дрвени ноти никого не остава рамнодушен

Willе забележите изглед на задоволство и бројни комплименти на сметка на вашата миризлива трага. Gentro никого не остава рамнодушен и привлекува внимание во секое време, насекаде.

Мирис на елеганција и софистицираност

Истакнете ги вашите џентлменски манири со неодолив мирис кој потсетува на елеганција и елеганција. Идеален за секој маж кој знае што сака.

Модерно пакување

Друг во низата неодоливи факти Gentro за парфемната вода е неговото модерно пакување, со модерно шише што ги крие совршените мирисни ноти.

Безбедни состојки

Состојките се целосно безбедни за кожата. Заборавете на копии со слаб квалитет и плагијат што ја оштетуваат кожата и предизвикуваат непријатност.

Фотографија на производот во 360 °

За силни и одлучни мажи

Парфемска вода што ја истакнува вашата личност како силен и храбар човек. Издвојте се во толпата и одете гордо со неодолив мирис.

Мала количина која трае со часови

Само неколку капки Gentro парфем вода се доволни за да остават неодолива трага. Незаборавниот мирис ќе трае со часови.

Топли компоненти на цвеќиња и дрво

Совршено комбинираната мешавина на цветни, дрвени и овошни ароми е непогрешлив избор за секој маж.

Интензивен мирис што ве придружува по стапките

Остава неодолив впечаток во посебни прилики, и можете да го користите секој ден. Идеален за сите варијанти, ден или ноќ, интензитетот на мирисот ќе трае во секое време.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Одличен мирис. Долго трае на кожата, неговата цена е одлична и многу потсетува на скапи брендови. Ова е мој втор пат да го нарачам!

Златко - Скопје

Производот е добро спакуван и пристигна брзо. Самото пакување навистина изгледа одлично, а шишето е елегантно. Мирисите се освежувачки, баш онака како што ги сакам!

Данче - Пробиштип

Мирисот и издржливоста се во ред.

Петар - Охрид

Eau de Parfum Gentro

Парфем за мажи кои сакаат да бидат забележани и запаметени! Уживајте во класичните дрвени ноти во комбинација со зачинета арома на арома

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1045ден /пар.

3x  830ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Ароматична парфем вода за мажи кои сакаат интензивен мирис

Состојки:

Алкохол денат, вода, мирис, лимонен, бутилфенил метилпропионат, хидроксицитронелал, линалол, кумарин, хексил цинамал, алфа изометил јонон, еугенол, цимет, цитрал, цитронелол.

Мирисни ноти:

Пеперминт, мандарина, грејпфрут, цимет, роза, зачини, пачули, килибар, бело дрво.

Волумен:

100 ml

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи