Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
За бесплатна достава недостасувате
Почетна страница > Zlasstia

Eau de Parfum Zlasstia

Нова парфемна вода за смели дами! Неверојатниот мирис на цветни и овошни ноти предизвикува чувства на мистицизам и романтика.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Брза достава

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Долготраен мирис за дами кои ја ценат слободата и оригиналноста

Неодолив спој на портокал, кедар и пачули кој ќе остави долготраен и миризлив впечаток на вашата кожа. Тоа ќе ве направи оригинални и посебни.

Комбинација од цвет од портокал, кедар и пачули за уникатен мирисен потпис

Дозволете им да ве препознаат по трагата на мирисот. Интензивните, овошни мирисни ноти ќе станат ваш белег.

Атрактивен мирис за романтични ноќи

Комбинацијата на слатки ноти ќе ги зачини вашите романтични ноќи за двајца. Оставете впечаток на гламурозна и шармантна дама.

Целосно безбеден за вашата кожа

Нетоксичните состојки на парфемот одлично ќе и прилегаат на вашата кожа. Не предизвикува непријатност, па кожата ќе може слободно да дише, без чешање, црвенило и иритација.

Елегантно пакување

Оригиналното шишенце со неодолив изглед веднаш ќе привлече внимание, додека неодоливиот мирис ќе го задржи вниманието и ќе стави Zlasstia парфемна вода на 1. место меѓу мирисите.

Фотографија на производот во 360 °

Комбинација која остава специфичен белег

Мирис кој ќе се почувствува долгорочно! Маѓепсете го секој минувач и оставете посебен впечаток каде и да се појавите!

Компоненти на женственост и нежност

Мирис кој ги освои сите женски срца! Совршените компоненти на женските манири кои ќе зрачат женственост и бестрашност на вашата кожа.

Привлечете внимание каде и да се појавите

Зачудете го секој кој е во ваша близина! Комплиментите само ќе пристигнат, а погледите на воодушевување нема да можат да останат скриени.

Мирис за добро чувство

Во срцето на овој мирис се освежувачки, неодоливи и блескави мирисни ноти кои ќе направат да се чувствувате добро - веднаш штом ќе ги нанесете на вашата кожа.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Ова е мојот омилен мирис! Сигурен сум дека го најдов мојот омилен парфем.

Драгана - Дебар

Би го препорачал на сите љубители на слатки мириси. Едноставно ми е неодолив и го користам апсолутно за сите прилики! Од попладневните прошетки до вечерните излегувања.

Зорица - Прилеп

Одлична вредност за парите. Каде и да се појавам сите ме прашуваат за парфем. Интензивна и долготрајна.

Санела - Струмица

Мојот омилен мирис, го обожавам

Христина - Демир Хисар

Eau de Parfum Zlasstia

Нов парфем за смели дами! Неверојатниот мирис на цветни и овошни ноти предизвикува чувства на мистицизам и романса. 🌠

2380ден 1190ден
Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  995ден /пар.

3x  763.33ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Интензивна парфемна вода која трае со часови

Рок на употреба:

36 месеци по отворањето

Мирисни ноти:

розова пиперка, цвет од портокал, кафе, јасмин, ванила, пачули, кедар.

Волумен:

100 ml

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи